Kadromuz

 

Mustafa ERKEN
(SMMM)

Mersin Silifke de 1983 yılında dünyaya gelen mustafa erken ilk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra silifke anadolu ticaret meslek lisesinden mezun olmuştur. yüksek öğrenimini kocaeli üniversitesi muhasebe ve anadolu üniversitesi iktisat bölümlerinden mezun olarak tamamlamıştır. profesyonel iş hayatında sektörün önde gelen firmalarında muhasebe ve finans müdürü olarak görev almıştır. eksper mali müşavirlik ekibinin kurucu ortağıdır. Mustafa erken evli ve 3 çocuk babasıdır.

Muhammet Bilal YILMAZ
(SMMM)

1989 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. İlk ve orta öğrenimini Küçükçekmece’de, lise Halkalı Ticaret Meslek Lisesi muhasebe bölümü, üniversite eğitimini Kocaeli üniversitesi muhasebe bölümünde tamamladı. Profesyonel iş hayatına sektörün önde gelen firmalarının muhasebe ve finans bölümlerinde devam etti.2016 yılından itibaren eksper mali müşavirlik ekibinde partner olarak görevine devam etmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Murat ÖZTÜRK
(SMMM)

1989 yılında tokat reşadiye’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Küçükçekmece’de, lise Halkalı Ticaret Meslek Lisesi muhasebe bölümü, üniversite eğitimini ankara üniversitesi muhasebe bölümünde tamamladı. istanbul üniversitesi muhasebe ve denetim alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. Profesyonel iş hayatına sektörün önde gelen firmalarının muhasebe ve finans bölümlerinde devam etmiştir.2016 yılından itibaren eksper mali müşavirlik ekibinde partner olarak görevine devam etmektedir.Murat öztürk muhasebe mesleğinin sadece vergi beyannamesi düzenlemekten ibaret olmadığına inanır. bu inançla kendini geliştirmek için var gücüyle kendini geliştirmek için çalışmaktadır.